O nas

Prowadząc firmę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, wszyscy poszukujemy partnera stabilnego i odpowiedzialnego, szukamy firm, które przez lata budowały swoją wiarygodność. Oczekujemy, że wydając nasze pieniądze otrzymamy dobry produkt w rzetelnie skalkulowanej cenie, a sprzedawca zapewni nam gwarancję i właściwy serwis nawet po paru latach. Właściwy wybór i poczucie bezpieczeństwa - wszyscy tego potrzebujemy.
Zapewniamy naszym klientom rozwiązania o najwyższej jakości współpracujemy z producentami i dostawcami sprawdzonych rozwiązań. Posiadamy autoryzacje na sprzedaż i serwis firmy Xerox na poziomie Xerox Business Partner.
Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, zakładami, uczelniami, jak i małymi prywatnymi firmami. Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia biurowe od wielu lat. Długotrwała obecność na rynku, kontakty z dostawcami i wielkość obrotów daje nam dostęp do korzystnych cen, które przekładają się na atrakcyjność naszej oferty. Jej zakres jest bardzo szeroki, dlatego przedstawiamy tylko główne grupy urządzeń i usług:
  • Dostawa i instalacja wieloczynnościowych urządzeń cyfrowych: kopiarko-drukarki, skanery i faksy, kopiarki kolorowe, urządzenia wielkoformatowe A0, Drukarki laserowe, atramentowe, igłowe
  • Dostawa urządzeń biurowych typu: risografy, projektory multimedialne, ekrany, wskaźniki laserowe, niszczarki, laminatory, bindownice, gilotyny
  • Dostawa materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń
  • Serwis urządzeń biurowych
  • Dostawa i instalacja używanych kopiarek - kopiarki poleasigowe

Nasi partnerzy

Logo partnera Xerox
Logo partnera Sharp
Logo partnera HSM
Logo partnera Kobra
Logo partnera Wallner
Logo partnera Julex